Meble emilia do mojego mieszkania

Temat: [pomoc] Jak usunac tło z JPG a napisy zostawic ;(
Przepis na twój problem! Czas wykonania 5 sekund. Jak masz Corel Draw to wystarczy zaimportować obrazek, przekształcić w mapę bitową w trybie czarno-białym (1 bit) wybrać w podglądzie przekształcania rysunek kreskowy przy standardowym progu 128 i po kłopocie. Teraz tylko eksport do danego formatu i jest gotowe do druku. Ps. zrobiłem dla próby to z twoim rysunkiem.

A jeszcze tak na marginesie gotowego jpg np. imporujesz do programu OCR i w nim robisz sobie konwersje do pliku .txt i jest całkowicie gotowy do edycji. Corel tak samo ma wbudowanego OCR ale polecam skorzystanie z innego np. FineReader lub jakiś inny... Pozdro
Źródło: peb.pl/showthread.php?t=92125Temat: CorelDRAW Graphics Suite X4
CorelDRAW Graphics Suite X4

http://www.e-software.cz/webimages/p...s-suite-x3.jpg

Producent: Corel
Rok: 2008
System: Windows XP/Vista


Firma Corel udostępniła kolejną wersję swojego sztandarowego produktu przeznaczonego do edycji wektorowej i obróbki zdjęć cyfrowych. Wśród nowości znalazły się m.in. zmieniony interfejs użytkownika, specjalne narzędzie do konwersji grafik rastrowych na wektorowe oraz ulepszone wsparcie dla Windows Vista.

W skład zestawu wchodzą programy CorelDRAW X4, Corel PowerTRACE X4, Corel PHOTO-PAINT X4 oraz Corel CAPTURE X4. Dzięki niemu można tworzyć grafiki wektorowe, edytować zdjęcia cyfrowe, przekształcać bitmapy do postaci wektorowej oraz przechwytywać ekran. Wersja X4 posiada zmieniony interfejs użytkownika, ulepszoną integrację z systemem Windows Vista, większą liczbę dołączonych przykładowych obrazków i szablonów, system zarządzania kolorami pozwalający przełączać się pomiędzy schematami Corel i Microsoft a także Adobe.

Nazwa pliku: Corel X4.rar
Rozmiar Pliku: 295,54 MB
Rozmiar segemntu: 5 MB
Liczba segmentów: 60
Liczba mirorów: 15 (5 x o2, 5 x aol, 5 x yahoo)

Treść dostępna tylko po zalogowaniu. Nie jesteś użytkownikiem naszego forum ? Kliknij TUTAJ aby się zarejestrować.
Wszystko w porządku :)
-------
Zakończenie sprawdzania segmentów 2008-03-14 13:08:33
//Dzielnicowy

Źródło: p2m.net.pl/showthread.php?t=24626